Perşembe 23 Kasım 2017
 

Erzincan Ak Parti milletvekili Sebahattin KARAKELLE Özel Söyleşi Programına katıldı.

Radyo Time Türk Özel Söyleşi programının ilk konuklarından biri de Erzincan Ak Parti milletvekili Sebahattin KARAKELLE idi.

Time Türk özel söyleşi programına katılan KARAKELLE, sözlerine Time Türk ve ekibine teşekkür ederek başladı. Ak parti Erzincan Milletvekili Sabahattin KARAKELLE, Erzincan’ın problemleri ile yaptığı giriş konuşmasında ilk olarak sulama sorununun giderilmesi için ballıca barajı ve Turnaçayır barajı ile ilgili yapılan teknik çalışmalardan bahsederek ardından Ergan dağı Kış Sporları Merkezi ile ilgili önemli müjdeler verdi. KARAKELLE, Ergan dağının Türkiye’nin Davos’u olacağını belirterek, yapımı halen devam eden Hilton Oteli’nin de Ergan dağı projesine büyük değer katacağını sözlerine ekledi.

Ak Parti Erzincan Milletvekili KARAKELLE, Erzincan Araştırma Hastanesi hakkında da önemli tespitlerde bulundu. En büyük sevdalarının Erzincan’a bir Tıp Fakültesi kurularak daha modern bir Araştırma Hastanesine kavuşturmak olduğunu ve bu hedeflerinde de başarıya ulaştıklarını dile getirerek Tıp Fakültesi’nin halen var olan eksiklerinin en kısa sürede tamamlanacağını sözlerine ekledi. Ak Parti Erzincan Milletvekili Sebahattin KARAKELLE’NİN özel söyleşi programını Radyo Time Türk Özel Söyleşi programından takip edebilirsiniz…

Ziyaretçi Sayacı: 2075